preloder
 

O firmie

O Firmie

Park Interaktywny powstał z inicjatywy połączenia agencji interaktywnej Enteria ze studiem fotograficznym Bartka Bielińskiego. Od początku mieliśmy jasną wizję tego, co chcemy oferować naszym Klientom. Naszym głównym produktem są strony i kampanie internetowe oraz sesje fotograficzne które generują sprzedaż i zmieniają sposób, w jaki Twoja marka jest postrzegana w internecie i poza nim.

65

Wykonane strony internetowe

80

Wykonane sesje fotograficzne

240

Zrealizowane kampanie

25

Strategie marketingowe

Nasz zespół

Park Interaktywny to zespół ludzi specjalizujących się w wielu dziedzinach związanych z marketingiem internetowym. Design, user experience, fotografia, branding, programowanie, kampanie w Google. Współpracujemy również z zewnętrznymi ekspertami w dziedzinach - copywriting, tłumaczenia, produkcja filmowa.

Jan

Założyciel, Prezes

Marta

Szef działu projektów

Bartek

Założyciel, Fotograf

Jarek

Projektant graficzny, Webdeveloper

Wiktor

Koordynator Projektu, Webdeveloper

Tomek

IT developer

Zbyszek

Projektant graficzny, Webdeveloper

Łatka

Maskotka firmy

Może Ty?

Jesteśmy otwarci na współpracę

Tylko wyobraźnia nas ogranicza

Pełna dowolność w zakresie tworzenia materiałów, projektowania oraz programowania pozwala nam tworzyć produkty wysoce spersonalizowane i nietypowe, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Kiedyś ograniczeniem była technologia, dziś coraz częściej jest nią wyobraźnia.

Zawsze dążymy do celu

I niemal zawsze tym celem jest zbudowanie produktu, który pośrednio, lub bezpośrednio podniesie sprzedaż w Twojej firmie. Interesują nas proste i skuteczne rozwiązania, które pozwolą zbudować atrakcyjny wizerunek i zadbać o dobrą widoczność marki w internecie.

CENIMY BLISKĄ I SZCZERĄ KOMUNIKACJĘ

Wierzymy, że podstawą udanej współpracy jest sprawna komunikacja i partnerskie stosunki. Sukcesy naszych klientów, są także naszymi sukcesami, jednak na wszystkie z nich pracujemy wspólnie - tylko dzięki Twojej wiedzy o firmie i branży możemy pracować efektywnie.

MARKETING MA SIĘ OPŁACAĆ

Potrafimy rozpoznać, jakie działania przyczynią się do zwiększenia konwersji, a które niekoniecznie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wstępnie ocenić opłacalność inwestycji w działania marketingowe, zanim zdecydujesz się na nawiązanie współpracy.

Zaufali nam

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.